Vreme jutri za Canals
Canals
Španija
15. oktober 2026
15.6° / 25.6°
Delno oblačno
Padavine0.0 mm
Veter3.2 m/s
Vlažnost80 %
Tlak1026 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Najnižja temperatura15.6 °C
Najvišja temperatura25.6 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter3.2 m/s
Vlažnost80 %
Tlak1026 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Canals temperature predvidoma med 15.6 °C in 25.6 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Canals temperature predvidoma med 15.6 °C in 25.6 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 04:00, najvišja pa okoli 17:00.
Dopoldne bo prevladovalo megla vreme, popoldne pa predvsem oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.
Najvišja jutrišnja temperatura bo podobna današnji. Jutri je pričakovana podobna količina padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Delno oblačno | 19.2 | ↘ 1.0 | 0.0 | |
| 01:00 | Delno oblačno | 18.0 | → 1.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Megla | 16.6 | ↗ 1.3 | 0.0 | |
| 03:00 | Megla | 15.8 | ↗ 1.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Megla | 15.6 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 05:00 | Megla | 15.6 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Megla | 15.6 | ↗ 1.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Megla | 15.6 | ↗ 1.3 | 0.0 | |
| 08:00 | Megla | 15.6 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 09:00 | Megla | 16.3 | ↗ 2.0 | 0.0 | |
| 10:00 | Delno oblačno | 18.8 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Delno oblačno | 21.2 | ↑ 1.2 | 0.0 | |
| 12:00 | Delno oblačno | 22.8 | ← 1.0 | 0.0 | |
| 13:00 | Oblačno | 24.0 | ← 1.8 | 0.0 | |
| 14:00 | Delno oblačno | 24.2 | ← 2.5 | 0.0 | |
| 15:00 | Oblačno | 25.2 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 16:00 | Oblačno | 25.4 | ← 2.4 | 0.0 | |
| 17:00 | Oblačno | 25.6 | ← 3.2 | 0.0 | |
| 18:00 | Delno oblačno | 24.7 | ↖ 3.1 | 0.0 | |
| 19:00 | Delno oblačno | 23.4 | ↖ 3.0 | 0.0 | |
| 20:00 | Delno oblačno | 21.9 | ↖ 1.6 | 0.0 | |
| 21:00 | Delno oblačno | 21.5 | ↗ 1.8 | 0.0 | |
| 22:00 | Delno oblačno | 21.1 | ↗ 2.5 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno jasno | 20.2 | ↗ 2.8 | 0.0 |