Vreme danes za Pego

Pego
Španija
2026-10-15
Rahel dež
23.5°
Rahel dež
Veter ← 2.7 m/s
Vlažnost 71 %
Tlak 1027 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura18.7 °C
Najvišja temperatura24.3 °C
Padavine0.4 mm
Najmočnejši veter3.9 m/s
Vlažnost71 %
Tlak1027 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

11:00 22.5° 0.1 mm 0.1 mm 0.1 mm 14:00 24.3° 0.1 mm 17:00 24.0° 20:00 21.2° 23:00 18.7°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 14:00 in bo dosegla približno 24.3°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 12:00 in 15:00; čez dan je napovedanih približno 0.4 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 3.9 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Pego vreme rahel dež. Trenutna temperatura je 23.5 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 2.7 m/s. Relativna vlažnost zraka je 71 %, zračni tlak pa 1027 hPa. Veter trenutno piha iz smeri vzhod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Pego danes – 2026-10-15

Danes, 2026-10-15, bodo temperature v kraju Pego predvidoma med 18.7 °C in 24.3 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 14:00.

Dopoldne bo prevladovalo delno oblačno vreme, popoldne pa predvsem rahel dež vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.4 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 3.9 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jugovzhod.

Padavine so predvidene približno med 12:00 in 15:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 3.9 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
11:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.5 ← 2.2 0.0
12:00 Rahel dež Rahel dež 23.5 ← 2.7 0.1
13:00 Rahel dež Rahel dež 24.0 ← 3.2 0.1
14:00 Rahel dež Rahel dež 24.3 ← 3.4 0.1
15:00 Rahel dež Rahel dež 24.1 ← 3.6 0.1
16:00 Oblačno Oblačno 24.2 ← 3.7 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 24.0 ← 3.4 0.0
18:00 Oblačno Oblačno 23.5 ← 3.4 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.7 ↖ 3.8 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 21.2 ↑ 3.9 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 20.0 ↑ 3.1 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.2 ↑ 2.8 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 18.7 ↗ 2.4 0.0

Vreme v bližini kraja Pego