Vreme danes za Trgovište

Trgovište
Srbija
2026-10-17
Delno oblačno
9.3°
Delno oblačno
Veter ↓ 3.4 m/s
Vlažnost 68 %
Tlak 1018 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura6.5 °C
Najvišja temperatura9.3 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter3.4 m/s
Vlažnost68 %
Tlak1018 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

16:00 9.3° 19:00 6.5° 22:00 6.6° 23:00 6.5°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 16:00 in bo dosegla približno 9.3°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 16:00, s hitrostjo do 3.4 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Trgovište vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 9.3 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.4 m/s. Relativna vlažnost zraka je 68 %, zračni tlak pa 1018 hPa. Veter trenutno piha iz smeri sever.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Trgovište danes – 2026-10-17

Danes, 2026-10-17, bodo temperature v kraju Trgovište predvidoma med 6.5 °C in 9.3 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 19:00, najvišja pa okoli 16:00.

Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 3.4 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 16:00, ko lahko doseže približno 3.4 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 9.3 ↓ 3.4 0.0
17:00 Delno oblačno Delno oblačno 8.3 ↓ 3.3 0.0
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 7.2 ↓ 2.8 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.5 ↓ 2.5 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.5 ↙ 2.2 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.6 ↙ 1.9 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.6 ↓ 1.8 0.0
23:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 6.5 ↓ 1.8 0.0

Vreme v bližini kraja Trgovište