Vreme danes za Haparanda

Haparanda
Švedska
2026-10-12
Jasno
1.7°
Jasno
Veter ↓ 2.3 m/s
Vlažnost 79 %
Tlak 1026 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura-1.2 °C
Najvišja temperatura2.8 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter2.7 m/s
Vlažnost79 %
Tlak1026 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

16:00 2.8° 19:00 0.2° 22:00 -0.8° 23:00 -1.2°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 16:00 in bo dosegla približno 2.8°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 16:00, s hitrostjo do 2.7 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Haparanda vreme jasno. Trenutna temperatura je 1.7 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 2.3 m/s. Relativna vlažnost zraka je 79 %, zračni tlak pa 1026 hPa. Veter trenutno piha iz smeri sever.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Haparanda danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Haparanda predvidoma med -1.2 °C in 2.8 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 16:00.

Zvečer bo prevladovalo pretežno jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 2.7 m/s in bo pretežno pihal iz smeri severovzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 16:00, ko lahko doseže približno 2.7 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
16:00 Jasno Jasno 2.8 ↙ 2.7 0.0
17:00 Jasno Jasno 1.7 ↓ 2.3 0.0
18:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 0.6 ↙ 2.3 0.0
19:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 0.2 ↙ 2.3 0.0
20:00 Pretežno jasno Pretežno jasno -0.3 ↙ 2.3 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno -0.5 ↙ 2.4 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno -0.8 ↙ 2.2 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno -1.2 ↙ 2.3 0.0

Vreme v bližini kraja Haparanda