Vreme jutri za Österbymo
Österbymo
Švedska
16. oktober 2026
10.7° / 14.3°
Oblačno
Padavine3.4 mm
Veter4.4 m/s
Vlažnost93 %
Tlak1016 hPa
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Najnižja temperatura10.7 °C
Najvišja temperatura14.3 °C
Padavine3.4 mm
Najmočnejši veter4.4 m/s
Vlažnost93 %
Tlak1016 hPa
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Österbymo temperature predvidoma med 10.7 °C in 14.3 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Österbymo temperature predvidoma med 10.7 °C in 14.3 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 00:00, najvišja pa okoli 13:00.
Dopoldne in popoldne bo prevladovalo oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo dež vreme.
Jutri bo topleje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 1.7 °C višja. Jutri je pričakovati več padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Oblačno | 10.7 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 01:00 | Oblačno | 10.7 | ↗ 3.7 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 10.8 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 10.7 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 04:00 | Oblačno | 11.0 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 05:00 | Oblačno | 11.2 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 06:00 | Oblačno | 11.4 | ↗ 3.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Oblačno | 11.4 | ↗ 3.2 | 0.0 | |
| 08:00 | Oblačno | 11.4 | ↗ 3.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Oblačno | 11.7 | ↗ 3.2 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 12.3 | ↗ 3.4 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 12.8 | ↗ 3.5 | 0.0 | |
| 12:00 | Delno oblačno | 13.6 | ↗ 4.1 | 0.0 | |
| 13:00 | Delno oblačno | 14.3 | ↗ 4.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 14.3 | ↗ 4.0 | 0.0 | |
| 15:00 | Oblačno | 14.0 | ↗ 3.8 | 0.0 | |
| 16:00 | Oblačno | 13.7 | ↗ 3.7 | 0.0 | |
| 17:00 | Rahel dež | 13.2 | ↗ 3.8 | 0.2 | |
| 18:00 | Rahel dež | 12.8 | ↗ 3.3 | 0.1 | |
| 19:00 | Rahel dež | 12.6 | ↗ 2.0 | 0.2 | |
| 20:00 | Dež | 12.3 | ↗ 1.5 | 0.6 | |
| 21:00 | Dež | 12.2 | ↗ 1.2 | 0.9 | |
| 22:00 | Močan dež | 11.6 | ↗ 1.2 | 1.0 | |
| 23:00 | Dež | 11.2 | ↘ 1.3 | 0.4 |