Vreme danes za Lomma

Lomma
Švedska
2026-10-17
Oblačno
11.8°
Oblačno
Veter ↙ 3.8 m/s
Vlažnost 78 %
Tlak 1023 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura9.5 °C
Najvišja temperatura12.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.8 m/s
Vlažnost78 %
Tlak1023 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

15:00 12.1° 18:00 11.0° 21:00 10.1° 23:00 9.5°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 12.1°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 18:00, s hitrostjo do 4.8 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Lomma vreme oblačno. Trenutna temperatura je 11.8 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.8 m/s. Relativna vlažnost zraka je 78 %, zračni tlak pa 1023 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severovzhod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Lomma danes – 2026-10-17

Danes, 2026-10-17, bodo temperature v kraju Lomma predvidoma med 9.5 °C in 12.1 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 15:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 4.8 m/s in bo pretežno pihal iz smeri severovzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 18:00, ko lahko doseže približno 4.8 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
15:00 Oblačno Oblačno 12.1 ↙ 4.4 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 11.8 ↙ 3.8 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 11.4 ↙ 4.1 0.0
18:00 Oblačno Oblačno 11.0 ↙ 4.8 0.0
19:00 Oblačno Oblačno 10.6 ↙ 4.2 0.0
20:00 Oblačno Oblačno 10.3 ↓ 3.7 0.0
21:00 Oblačno Oblačno 10.1 ↓ 3.7 0.0
22:00 Oblačno Oblačno 9.7 ↓ 4.0 0.0
23:00 Oblačno Oblačno 9.5 ↓ 4.2 0.0

Vreme v bližini kraja Lomma