Vreme danes za Laufen

Laufen
Švica
2026-10-19
Megla
12.9°
Megla
Veter ← 3.1 m/s
Vlažnost 89 %
Tlak 1023 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura10.2 °C
Najvišja temperatura15.2 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter3.5 m/s
Vlažnost89 %
Tlak1023 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

13:00 12.9° 16:00 15.2° 19:00 10.8° 22:00 10.6° 23:00 10.2°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 16:00 in bo dosegla približno 15.2°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, s hitrostjo do 3.5 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Laufen vreme megla. Trenutna temperatura je 12.9 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.1 m/s. Relativna vlažnost zraka je 89 %, zračni tlak pa 1023 hPa. Veter trenutno piha iz smeri vzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Laufen danes – 2026-10-19

Danes, 2026-10-19, bodo temperature v kraju Laufen predvidoma med 10.2 °C in 15.2 °C, prevladovalo pa bo megla vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 16:00.

Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 3.5 m/s in bo pretežno pihal iz smeri vzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, ko lahko doseže približno 3.5 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
13:00 Megla Megla 12.9 ← 3.1 0.0
14:00 Oblačno Oblačno 14.0 ← 3.0 0.0
15:00 Oblačno Oblačno 14.9 ← 3.0 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 15.2 ← 3.3 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 14.6 ↙ 3.5 0.0
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 13.2 ↙ 2.7 0.0
19:00 Megla Megla 10.8 ↙ 2.2 0.0
20:00 Megla Megla 10.4 ↙ 2.4 0.0
21:00 Megla Megla 10.7 ← 2.5 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 10.6 ← 2.6 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 10.2 ↖ 2.3 0.0

Vreme v bližini kraja Laufen