Vreme danes za Busk

Busk
Ukrajina
2026-10-15
Delno oblačno
7.7°
Delno oblačno
Veter ↘ 3.1 m/s
Vlažnost 98 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura6.3 °C
Najvišja temperatura8.0 °C
Padavine0.7 mm
Najmočnejši veter3.5 m/s
Vlažnost98 %
Tlak1024 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

0.1 mm 19:00 8.0° 0.6 mm 22:00 6.8° 23:00 6.3°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 19:00 in bo dosegla približno 8.0°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 19:00 in 21:00; čez dan je napovedanih približno 0.7 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 19:00, s hitrostjo do 3.5 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Busk vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 7.7 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.1 m/s. Relativna vlažnost zraka je 98 %, zračni tlak pa 1024 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severozahod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Busk danes – 2026-10-15

Danes, 2026-10-15, bodo temperature v kraju Busk predvidoma med 6.3 °C in 8.0 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 19:00.

Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.7 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 3.5 m/s in bo pretežno pihal iz smeri severozahod.

Padavine so predvidene približno med 19:00 in 21:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 19:00, ko lahko doseže približno 3.5 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
19:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 8.0 ↘ 3.5 0.1
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 7.7 ↘ 3.1 0.0
21:00 Deževne plohe Deževne plohe 7.1 ↘ 3.5 0.6
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.8 ↘ 2.8 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.3 ↘ 2.7 0.0

Vreme v bližini kraja Busk