Vreme sutra – Shushicë
Shushicë
Albanija
16. oktobar 2026.
7.8° / 20.0°
Vedro
Padavine0.0 mm
Vetar5.0 m/s
Vlažnost59 %
Pritisak1017 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Najniža temperatura7.8 °C
Najviša temperatura20.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar5.0 m/s
Vlažnost59 %
Pritisak1017 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Shushicë: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.8°C do 20.0°C uz vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Shushicë: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.8°C do 20.0°C uz vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 05:00, a najviša oko 13:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće pretežno vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Sutra će biti hladnije nego danas, uz maksimalnu temperaturu nižu za oko 1.4°C. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pretežno vedro | 8.7 | ↙ 2.3 | 0.0 | |
| 01:00 | Pretežno vedro | 8.2 | ↙ 2.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 8.1 | ↙ 2.5 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 8.1 | ↙ 2.6 | 0.0 | |
| 04:00 | Vedro | 8.0 | ↙ 2.7 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 7.8 | ↙ 2.7 | 0.0 | |
| 06:00 | Pretežno vedro | 7.8 | ↙ 2.9 | 0.0 | |
| 07:00 | Vedro | 7.8 | ↙ 3.1 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 10.3 | ↙ 3.5 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 14.2 | ↙ 2.5 | 0.0 | |
| 10:00 | Pretežno vedro | 17.0 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Pretežno vedro | 18.5 | ← 1.2 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 19.3 | → 1.8 | 0.0 | |
| 13:00 | Pretežno vedro | 20.0 | → 3.0 | 0.0 | |
| 14:00 | Pretežno vedro | 19.9 | → 3.7 | 0.0 | |
| 15:00 | Pretežno vedro | 19.0 | → 4.1 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 18.6 | → 3.7 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 17.6 | → 3.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Delimično oblačno | 13.7 | ← 3.8 | 0.0 | |
| 19:00 | Pretežno vedro | 11.9 | ← 5.0 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 11.0 | ↙ 3.6 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 10.1 | ↙ 2.9 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 9.2 | ↙ 2.7 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 8.4 | ↙ 2.8 | 0.0 |