Vreme danas – Aliko
Aliko
Albanija
2026-10-18
9.4°
Vedro
Vetar
↙ 2.6 m/s
Vlažnost
74 %
Pritisak
1018 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura7.1 °C
Najviša temperatura19.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.8 m/s
Vlažnost74 %
Pritisak1018 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 13:00 i dostići će približno 19.0°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 03:00, sa brzinama do 2.8 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Aliko: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 9.4 °C, a vetar duva brzinom oko 2.6 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 74%, a vazdušni pritisak 1018 hPa. Vetar trenutno duva iz smera severoistok.
U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.
Vremenska prognoza danas – Aliko – 2026-10-18
Lokacija Aliko: danas, 2026-10-18, očekuju se temperature od 7.1 °C do 19.0 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 13:00.
Pre podne će preovlađivati vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 2.8 m/s, pretežno iz smera severoistok.
Najjači vetar očekuje se oko 03:00, do približno 2.8 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 |
|
Vedro | 9.4 | ↙ 2.6 | 0.0 |
| 01:00 |
|
Vedro | 8.8 | ↙ 2.6 | 0.0 |
| 02:00 |
|
Vedro | 8.3 | ↙ 2.7 | 0.0 |
| 03:00 |
|
Pretežno vedro | 8.0 | ↙ 2.8 | 0.0 |
| 04:00 |
|
Pretežno vedro | 7.8 | ↙ 2.8 | 0.0 |
| 05:00 |
|
Pretežno vedro | 7.6 | ↙ 2.6 | 0.0 |
| 06:00 |
|
Pretežno vedro | 7.3 | ↙ 2.6 | 0.0 |
| 07:00 |
|
Vedro | 7.1 | ↙ 2.7 | 0.0 |
| 08:00 |
|
Vedro | 9.4 | ↙ 2.7 | 0.0 |
| 09:00 |
|
Vedro | 14.2 | ↙ 2.3 | 0.0 |
| 10:00 |
|
Vedro | 16.8 | ↙ 1.7 | 0.0 |
| 11:00 |
|
Pretežno vedro | 18.1 | ↙ 1.0 | 0.0 |
| 12:00 |
|
Pretežno vedro | 18.8 | ↗ 1.5 | 0.0 |
| 13:00 |
|
Vedro | 19.0 | ↗ 2.2 | 0.0 |
| 14:00 |
|
Vedro | 18.9 | ↗ 2.6 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Vedro | 18.6 | → 2.2 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Vedro | 18.3 | ↘ 2.7 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Vedro | 17.2 | ↘ 2.7 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Vedro | 15.3 | ↙ 1.8 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 14.2 | ← 1.1 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Vedro | 13.0 | ← 0.8 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 12.1 | ← 1.3 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 11.5 | ← 1.6 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Vedro | 11.0 | ↙ 1.7 | 0.0 |