Vreme danas – Aliko

Aliko
Albanija
2026-10-18
Vedro
9.4°
Vedro
Vetar ↙ 2.6 m/s
Vlažnost 74 %
Pritisak 1018 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura7.1 °C
Najviša temperatura19.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.8 m/s
Vlažnost74 %
Pritisak1018 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

00:00 9.4° 03:00 8.0° 06:00 7.3° 09:00 14.2° 12:00 18.8° 15:00 18.6° 18:00 15.3° 21:00 12.1° 23:00 11.0°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 13:00 i dostići će približno 19.0°C.
  • Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 03:00, sa brzinama do 2.8 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Aliko: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 9.4 °C, a vetar duva brzinom oko 2.6 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 74%, a vazdušni pritisak 1018 hPa. Vetar trenutno duva iz smera severoistok.

U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.

Vremenska prognoza danas – Aliko – 2026-10-18

Lokacija Aliko: danas, 2026-10-18, očekuju se temperature od 7.1 °C do 19.0 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 13:00.

Pre podne će preovlađivati vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 2.8 m/s, pretežno iz smera severoistok.

Najjači vetar očekuje se oko 03:00, do približno 2.8 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
00:00 Vedro Vedro 9.4 ↙ 2.6 0.0
01:00 Vedro Vedro 8.8 ↙ 2.6 0.0
02:00 Vedro Vedro 8.3 ↙ 2.7 0.0
03:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 8.0 ↙ 2.8 0.0
04:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 7.8 ↙ 2.8 0.0
05:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 7.6 ↙ 2.6 0.0
06:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 7.3 ↙ 2.6 0.0
07:00 Vedro Vedro 7.1 ↙ 2.7 0.0
08:00 Vedro Vedro 9.4 ↙ 2.7 0.0
09:00 Vedro Vedro 14.2 ↙ 2.3 0.0
10:00 Vedro Vedro 16.8 ↙ 1.7 0.0
11:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.1 ↙ 1.0 0.0
12:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.8 ↗ 1.5 0.0
13:00 Vedro Vedro 19.0 ↗ 2.2 0.0
14:00 Vedro Vedro 18.9 ↗ 2.6 0.0
15:00 Vedro Vedro 18.6 → 2.2 0.0
16:00 Vedro Vedro 18.3 ↘ 2.7 0.0
17:00 Vedro Vedro 17.2 ↘ 2.7 0.0
18:00 Vedro Vedro 15.3 ↙ 1.8 0.0
19:00 Vedro Vedro 14.2 ← 1.1 0.0
20:00 Vedro Vedro 13.0 ← 0.8 0.0
21:00 Vedro Vedro 12.1 ← 1.3 0.0
22:00 Vedro Vedro 11.5 ← 1.6 0.0
23:00 Vedro Vedro 11.0 ↙ 1.7 0.0

Време у близини места Aliko