Vreme danas – Mol
Mol
Belgija
2026-10-19
10.0°
Delimično oblačno
Vetar
← 4.3 m/s
Vlažnost
90 %
Pritisak
1022 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura10.0 °C
Najviša temperatura10.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar4.3 m/s
Vlažnost90 %
Pritisak1022 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dostići će približno 10.0°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 23:00, sa brzinama do 4.3 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Mol: danas je vreme delimično oblačno. Trenutna temperatura je 10.0 °C, a vetar duva brzinom oko 4.3 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 90%, a vazdušni pritisak 1022 hPa. Vetar trenutno duva iz smera istok.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Mol – 2026-10-19
Lokacija Mol: danas, 2026-10-19, očekuju se temperature od 10.0 °C do 10.0 °C, uz pretežno delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.
Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 4.3 m/s, pretežno iz smera istok.
Najjači vetar očekuje se oko 23:00, do približno 4.3 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:00 |
|
Delimično oblačno | 10.0 | ← 4.3 | 0.0 |