Vreme sutra – Märjamaa
Märjamaa
Estonija
13. oktobar 2026.
6.8° / 9.6°
Oblačno
Padavine0.1 mm
Vetar4.2 m/s
Vlažnost88 %
Pritisak1022 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 13. oktobar 2026.
Najniža temperatura6.8 °C
Najviša temperatura9.6 °C
Padavine0.1 mm
Najjači vetar4.2 m/s
Vlažnost88 %
Pritisak1022 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 13. oktobar 2026.
Lokacija Märjamaa: sutra, 13. oktobar 2026., očekuju se temperature od 6.8°C do 9.6°C uz oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 13. oktobar 2026.
Lokacija Märjamaa: sutra, 13. oktobar 2026., očekuju se temperature od 6.8°C do 9.6°C uz oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 14:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće oblačno vreme. Uveče će preovlađivati oblačno vreme.
Sutrašnja maksimalna temperatura biće slična današnjoj. Sutra se očekuje manje padavina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Slaba kiša | 8.6 | ↙ 3.8 | 0.1 | |
| 01:00 | Oblačno | 8.5 | ↙ 4.2 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 8.4 | ↙ 4.1 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 8.4 | ↙ 3.7 | 0.0 | |
| 04:00 | Oblačno | 8.3 | ↓ 3.4 | 0.0 | |
| 05:00 | Oblačno | 8.2 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 06:00 | Oblačno | 8.0 | ↙ 2.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Oblačno | 7.9 | ↓ 2.1 | 0.0 | |
| 08:00 | Oblačno | 7.7 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Oblačno | 7.8 | ↙ 2.3 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 8.2 | ↙ 2.0 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 8.6 | ↙ 2.0 | 0.0 | |
| 12:00 | Oblačno | 8.8 | ↙ 1.6 | 0.0 | |
| 13:00 | Oblačno | 9.3 | ↙ 1.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 9.6 | ↙ 1.1 | 0.0 | |
| 15:00 | Oblačno | 9.6 | ↙ 0.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Oblačno | 9.4 | ↙ 0.4 | 0.0 | |
| 17:00 | Oblačno | 9.1 | ↘ 0.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Oblačno | 8.7 | ↗ 0.2 | 0.0 | |
| 19:00 | Oblačno | 7.9 | ↑ 0.6 | 0.0 | |
| 20:00 | Oblačno | 7.5 | ↖ 0.8 | 0.0 | |
| 21:00 | Oblačno | 7.1 | ↖ 1.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Oblačno | 7.0 | ↑ 1.2 | 0.0 | |
| 23:00 | Oblačno | 6.8 | ↑ 1.4 | 0.0 |