Vreme danas – Laukaa
Laukaa
Finska
2026-10-22
7.4°
Vedro
Vetar
↖ 2.8 m/s
Vlažnost
85 %
Pritisak
1026 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura3.4 °C
Najviša temperatura7.9 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.8 m/s
Vlažnost85 %
Pritisak1026 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dostići će približno 7.9°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 15:00, sa brzinama do 2.8 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Laukaa: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 7.4 °C, a vetar duva brzinom oko 2.8 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 85%, a vazdušni pritisak 1026 hPa. Vetar trenutno duva iz smera jugoistok.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14:00 |
|
Pretežno vedro | 6.3 | ↖ 2.7 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Vedro | 7.4 | ↖ 2.8 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Vedro | 7.9 | ↖ 2.3 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Vedro | 7.3 | ↖ 1.9 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Vedro | 6.0 | ↖ 2.3 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 5.0 | ↖ 2.2 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Pretežno vedro | 4.5 | ↖ 2.5 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 4.2 | ↖ 2.5 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 3.9 | ↖ 2.3 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Vedro | 3.4 | ↖ 2.1 | 0.0 |
Vremenska prognoza danas – Laukaa – 2026-10-22
Lokacija Laukaa: danas, 2026-10-22, očekuju se temperature od 3.4 °C do 7.9 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 16:00.
Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 2.8 m/s, pretežno iz smera jugoistok.
Najjači vetar očekuje se oko 15:00, do približno 2.8 m/s.