Vreme danas – Laukaa

Laukaa
Finska
2026-10-22
Vedro
7.4°
Vedro
Vetar ↖ 2.8 m/s
Vlažnost 85 %
Pritisak 1026 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura3.4 °C
Najviša temperatura7.9 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.8 m/s
Vlažnost85 %
Pritisak1026 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

14:00 6.3° 17:00 7.3° 20:00 4.5° 23:00 3.4°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dostići će približno 7.9°C.
  • Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 15:00, sa brzinama do 2.8 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Laukaa: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 7.4 °C, a vetar duva brzinom oko 2.8 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 85%, a vazdušni pritisak 1026 hPa. Vetar trenutno duva iz smera jugoistok.

U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
14:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 6.3 ↖ 2.7 0.0
15:00 Vedro Vedro 7.4 ↖ 2.8 0.0
16:00 Vedro Vedro 7.9 ↖ 2.3 0.0
17:00 Vedro Vedro 7.3 ↖ 1.9 0.0
18:00 Vedro Vedro 6.0 ↖ 2.3 0.0
19:00 Vedro Vedro 5.0 ↖ 2.2 0.0
20:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 4.5 ↖ 2.5 0.0
21:00 Vedro Vedro 4.2 ↖ 2.5 0.0
22:00 Vedro Vedro 3.9 ↖ 2.3 0.0
23:00 Vedro Vedro 3.4 ↖ 2.1 0.0

Vremenska prognoza danas – Laukaa – 2026-10-22

Lokacija Laukaa: danas, 2026-10-22, očekuju se temperature od 3.4 °C do 7.9 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 16:00.

Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 2.8 m/s, pretežno iz smera jugoistok.

Najjači vetar očekuje se oko 15:00, do približno 2.8 m/s.

Време у близини места Laukaa