Vreme danas – Mirande
Mirande
Francuska
2026-10-19
11.6°
Kiša
Vetar
↙ 1.4 m/s
Vlažnost
87 %
Pritisak
1015 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura10.2 °C
Najviša temperatura11.6 °C
Padavine2.1 mm
Najjači vetar1.8 m/s
Vlažnost87 %
Pritisak1015 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 18:00 i dostići će približno 11.6°C.
- Padavine Padavine se očekuju uglavnom između 18:00 i 21:00; tokom dana prognozira se oko 2.1 mm.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 21:00, sa brzinama do 1.8 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Mirande: danas je vreme kiša. Trenutna temperatura je 11.6 °C, a vetar duva brzinom oko 1.4 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 87%, a vazdušni pritisak 1015 hPa. Vetar trenutno duva iz smera severoistok.
U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.
Vremenska prognoza danas – Mirande – 2026-10-19
Lokacija Mirande: danas, 2026-10-19, očekuju se temperature od 10.2 °C do 11.6 °C, uz pretežno kiša vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 18:00.
Uveče će preovlađivati kiša vreme.
Padavine i vetar danas
Očekuje se oko 2.1 mm padavina. Vetar može dostići 1.8 m/s, pretežno iz smera sever.
Padavine se očekuju približno između 18:00 i 21:00.
Najjači vetar očekuje se oko 21:00, do približno 1.8 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18:00 |
|
Kiša | 11.6 | ↙ 1.4 | 0.6 |
| 19:00 |
|
Kiša | 11.3 | ↓ 1.1 | 0.6 |
| 20:00 |
|
Kiša | 11.0 | ↙ 1.5 | 0.6 |
| 21:00 |
|
Kiša | 10.6 | ↓ 1.8 | 0.3 |
| 22:00 |
|
Oblačno | 10.3 | ↘ 1.6 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Oblačno | 10.2 | ↘ 1.6 | 0.0 |