Vreme danas – Folégandros
Folégandros
Grčka
2026-10-22
19.8°
Vedro
Vetar
↖ 4.0 m/s
Vlažnost
89 %
Pritisak
1017 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura19.8 °C
Najviša temperatura20.6 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar5.8 m/s
Vlažnost89 %
Pritisak1017 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dostići će približno 20.6°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 23:00, sa brzinama do 5.8 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Folégandros: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 19.8 °C, a vetar duva brzinom oko 4.0 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 89%, a vazdušni pritisak 1017 hPa. Vetar trenutno duva iz smera jugoistok.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18:00 |
|
Vedro | 19.8 | ↖ 4.0 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 19.8 | ↖ 3.9 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Vedro | 20.0 | ↑ 4.0 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 20.1 | ↑ 4.0 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Pretežno vedro | 20.3 | ↑ 4.4 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Pretežno vedro | 20.6 | ↗ 5.8 | 0.0 |
Vremenska prognoza danas – Folégandros – 2026-10-22
Lokacija Folégandros: danas, 2026-10-22, očekuju se temperature od 19.8 °C do 20.6 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 18:00, a najviša oko 23:00.
Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 5.8 m/s, pretežno iz smera jug.
Najjači vetar očekuje se oko 23:00, do približno 5.8 m/s.