Vreme sutra – Drunen
Drunen
Holandija
16. oktobar 2026.
12.5° / 17.8°
Oblačno
Padavine3.3 mm
Vetar5.6 m/s
Vlažnost90 %
Pritisak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Najniža temperatura12.5 °C
Najviša temperatura17.8 °C
Padavine3.3 mm
Najjači vetar5.6 m/s
Vlažnost90 %
Pritisak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Drunen: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 12.5°C do 17.8°C uz oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Drunen: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 12.5°C do 17.8°C uz oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati vedro vreme, a posle podne uglavnom oblačno vreme. Uveče će preovlađivati kiša vreme.
Sutra će biti hladnije nego danas, uz maksimalnu temperaturu nižu za oko 2.2°C. Sutra se očekuje više padavina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Oblačno | 16.5 | ↑ 4.0 | 0.0 | |
| 01:00 | Oblačno | 15.8 | ↑ 3.8 | 0.0 | |
| 02:00 | Delimično oblačno | 14.8 | ↑ 3.8 | 0.0 | |
| 03:00 | Delimično oblačno | 14.4 | ↑ 3.7 | 0.0 | |
| 04:00 | Delimično oblačno | 13.9 | ↑ 3.6 | 0.0 | |
| 05:00 | Delimično oblačno | 13.7 | ↑ 3.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Pretežno vedro | 13.2 | ↑ 3.3 | 0.0 | |
| 07:00 | Pretežno vedro | 12.9 | ↑ 3.4 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 12.7 | ↑ 3.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 13.2 | ↑ 3.9 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 14.5 | ↑ 3.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 15.8 | ↗ 3.5 | 0.0 | |
| 12:00 | Slaba kiša | 16.0 | ↗ 3.2 | 0.2 | |
| 13:00 | Oblačno | 16.1 | ↗ 3.1 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 16.9 | ↗ 3.7 | 0.0 | |
| 15:00 | Slabi pljuskovi | 17.8 | ↗ 3.3 | 0.2 | |
| 16:00 | Kiša | 17.7 | → 3.3 | 0.5 | |
| 17:00 | Kiša | 16.1 | ↘ 3.7 | 0.3 | |
| 18:00 | Kiša | 15.2 | ↘ 4.6 | 0.8 | |
| 19:00 | Kiša | 14.2 | ↓ 5.6 | 0.4 | |
| 20:00 | Kiša | 13.2 | ↓ 4.9 | 0.5 | |
| 21:00 | Kiša | 13.1 | ↓ 4.4 | 0.4 | |
| 22:00 | Oblačno | 12.8 | ↓ 5.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Oblačno | 12.5 | ↓ 5.1 | 0.0 |