Vreme danas – Vianen
Vianen
Holandija
2026-10-15
16.8°
Oblačno
Vetar
↑ 3.9 m/s
Vlažnost
83 %
Pritisak
1021 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura17.0 °C
Najviša temperatura17.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar4.2 m/s
Vlažnost83 %
Pritisak1021 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dostići će približno 17.0°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 23:00, sa brzinama do 4.2 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Vianen: danas je vreme oblačno. Trenutna temperatura je 16.8 °C, a vetar duva brzinom oko 3.9 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 83%, a vazdušni pritisak 1021 hPa. Vetar trenutno duva iz smera jug.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Vianen – 2026-10-15
Lokacija Vianen: danas, 2026-10-15, očekuju se temperature od 17.0 °C do 17.0 °C, uz pretežno oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.
Uveče će preovlađivati oblačno vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 4.2 m/s, pretežno iz smera jug.
Najjači vetar očekuje se oko 23:00, do približno 4.2 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:00 |
|
Oblačno | 17.0 | ↑ 4.2 | 0.0 |