Vreme sutra – Balbriggan
Balbriggan
Irska
19. oktobar 2026.
9.9° / 13.2°
Pretežno vedro
Padavine0.2 mm
Vetar9.5 m/s
Vlažnost73 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 19. oktobar 2026.
Najniža temperatura9.9 °C
Najviša temperatura13.2 °C
Padavine0.2 mm
Najjači vetar9.5 m/s
Vlažnost73 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 19. oktobar 2026.
Lokacija Balbriggan: sutra, 19. oktobar 2026., očekuju se temperature od 9.9°C do 13.2°C uz pretežno vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 19. oktobar 2026.
Lokacija Balbriggan: sutra, 19. oktobar 2026., očekuju se temperature od 9.9°C do 13.2°C uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 00:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati vedro vreme, a posle podne uglavnom pretežno vedro vreme. Uveče će preovlađivati pretežno vedro vreme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 1.1°C. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Delimično oblačno | 9.9 | ← 4.8 | 0.0 | |
| 01:00 | Delimično oblačno | 10.3 | ← 5.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Pretežno vedro | 10.6 | ↙ 5.4 | 0.0 | |
| 03:00 | Delimično oblačno | 10.5 | ↙ 5.7 | 0.0 | |
| 04:00 | Pretežno vedro | 10.8 | ↙ 6.3 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 10.8 | ↙ 6.6 | 0.0 | |
| 06:00 | Delimično oblačno | 10.6 | ↙ 6.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Pretežno vedro | 10.4 | ↙ 6.4 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 10.1 | ↓ 7.1 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 10.4 | ↓ 8.5 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 11.1 | ↙ 9.4 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 11.3 | ↙ 9.5 | 0.0 | |
| 12:00 | Oblačno | 12.0 | ↙ 9.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Slabi pljuskovi | 12.4 | ← 9.2 | 0.2 | |
| 14:00 | Pretežno vedro | 13.0 | ↖ 8.6 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 13.2 | ↖ 7.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 13.0 | ↖ 7.3 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 12.5 | ↖ 7.5 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 11.7 | ↖ 7.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Pretežno vedro | 11.3 | ↖ 7.2 | 0.0 | |
| 20:00 | Pretežno vedro | 11.4 | ↖ 7.4 | 0.0 | |
| 21:00 | Pretežno vedro | 11.3 | ↖ 7.4 | 0.0 | |
| 22:00 | Delimično oblačno | 11.4 | ↖ 7.9 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno vedro | 11.6 | ↖ 8.3 | 0.0 |