Vreme danas – Mesagne

Mesagne
Italija
2026-10-14
Vedro
17.8°
Vedro
Vetar ↓ 9.9 m/s
Vlažnost 52 %
Pritisak 1022 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura16.7 °C
Najviša temperatura18.6 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar10.4 m/s
Vlažnost52 %
Pritisak1022 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

10:00 17.2° 13:00 18.5° 16:00 17.8° 19:00 16.8° 22:00 17.3° 23:00 17.3°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 14:00 i dostići će približno 18.6°C.
  • Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 16:00, sa brzinama do 10.4 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Mesagne: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 17.8 °C, a vetar duva brzinom oko 9.9 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 52%, a vazdušni pritisak 1022 hPa. Vetar trenutno duva iz smera sever.

U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.

Vremenska prognoza danas – Mesagne – 2026-10-14

Lokacija Mesagne: danas, 2026-10-14, očekuju se temperature od 16.7 °C do 18.6 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 18:00, a najviša oko 14:00.

Pre podne će preovlađivati vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 10.4 m/s, pretežno iz smera sever.

Najjači vetar očekuje se oko 16:00, do približno 10.4 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
10:00 Vedro Vedro 17.2 ↓ 10.2 0.0
11:00 Vedro Vedro 17.8 ↓ 9.9 0.0
12:00 Vedro Vedro 18.2 ↓ 9.7 0.0
13:00 Vedro Vedro 18.5 ↓ 9.9 0.0
14:00 Vedro Vedro 18.6 ↓ 10.2 0.0
15:00 Vedro Vedro 18.3 ↘ 10.0 0.0
16:00 Vedro Vedro 17.8 ↓ 10.4 0.0
17:00 Vedro Vedro 17.3 ↓ 9.4 0.0
18:00 Vedro Vedro 16.7 ↓ 10.1 0.0
19:00 Vedro Vedro 16.8 ↓ 10.4 0.0
20:00 Vedro Vedro 16.9 ↓ 10.1 0.0
21:00 Vedro Vedro 17.1 ↓ 9.6 0.0
22:00 Vedro Vedro 17.3 ↓ 9.1 0.0
23:00 Vedro Vedro 17.3 ↓ 8.4 0.0

Време у близини места Mesagne