Vreme danas – Mesagne
Mesagne
Italija
2026-10-14
17.8°
Vedro
Vetar
↓ 9.9 m/s
Vlažnost
52 %
Pritisak
1022 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura16.7 °C
Najviša temperatura18.6 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar10.4 m/s
Vlažnost52 %
Pritisak1022 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 14:00 i dostići će približno 18.6°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 16:00, sa brzinama do 10.4 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Mesagne: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 17.8 °C, a vetar duva brzinom oko 9.9 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 52%, a vazdušni pritisak 1022 hPa. Vetar trenutno duva iz smera sever.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Mesagne – 2026-10-14
Lokacija Mesagne: danas, 2026-10-14, očekuju se temperature od 16.7 °C do 18.6 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 18:00, a najviša oko 14:00.
Pre podne će preovlađivati vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 10.4 m/s, pretežno iz smera sever.
Najjači vetar očekuje se oko 16:00, do približno 10.4 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10:00 |
|
Vedro | 17.2 | ↓ 10.2 | 0.0 |
| 11:00 |
|
Vedro | 17.8 | ↓ 9.9 | 0.0 |
| 12:00 |
|
Vedro | 18.2 | ↓ 9.7 | 0.0 |
| 13:00 |
|
Vedro | 18.5 | ↓ 9.9 | 0.0 |
| 14:00 |
|
Vedro | 18.6 | ↓ 10.2 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Vedro | 18.3 | ↘ 10.0 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Vedro | 17.8 | ↓ 10.4 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Vedro | 17.3 | ↓ 9.4 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Vedro | 16.7 | ↓ 10.1 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 16.8 | ↓ 10.4 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Vedro | 16.9 | ↓ 10.1 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 17.1 | ↓ 9.6 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 17.3 | ↓ 9.1 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Vedro | 17.3 | ↓ 8.4 | 0.0 |