Vreme danas – Cefalù

Cefalù
Italija
2026-10-13
Vedro
20.8°
Vedro
Vetar ↙ 6.8 m/s
Vlažnost 70 %
Pritisak 1019 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura18.2 °C
Najviša temperatura21.1 °C
Padavine0.1 mm
Najjači vetar7.6 m/s
Vlažnost70 %
Pritisak1019 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

0.1 mm 11:00 20.0° 14:00 21.1° 17:00 20.1° 20:00 18.3° 23:00 19.1°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 14:00 i dostići će približno 21.1°C.
  • Padavine Padavine se očekuju oko 11:00; tokom dana prognozira se oko 0.1 mm.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 16:00, sa brzinama do 7.6 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Cefalù: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 20.8 °C, a vetar duva brzinom oko 6.8 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 70%, a vazdušni pritisak 1019 hPa. Vetar trenutno duva iz smera severoistok.

U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.

Vremenska prognoza danas – Cefalù – 2026-10-13

Lokacija Cefalù: danas, 2026-10-13, očekuju se temperature od 18.2 °C do 21.1 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 21:00, a najviša oko 14:00.

Pre podne će preovlađivati slabi pljuskovi vreme, a posle podne uglavnom vedro. Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Očekuje se oko 0.1 mm padavina. Vetar može dostići 7.6 m/s, pretežno iz smera sever.

Padavine se očekuju oko 11:00.

Najjači vetar očekuje se oko 16:00, do približno 7.6 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
11:00 Slabi pljuskovi Slabi pljuskovi 20.0 ↙ 6.2 0.1
12:00 Vedro Vedro 20.8 ↙ 6.8 0.0
13:00 Vedro Vedro 21.0 ↓ 6.5 0.0
14:00 Vedro Vedro 21.1 ↓ 6.7 0.0
15:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 20.9 ↓ 7.4 0.0
16:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 20.6 ↓ 7.6 0.0
17:00 Vedro Vedro 20.1 ↓ 7.5 0.0
18:00 Vedro Vedro 19.3 ↓ 7.0 0.0
19:00 Vedro Vedro 18.6 ↓ 6.3 0.0
20:00 Vedro Vedro 18.3 ↓ 6.1 0.0
21:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.2 ↓ 6.1 0.0
22:00 Delimično oblačno Delimično oblačno 18.5 ↓ 6.3 0.0
23:00 Delimično oblačno Delimično oblačno 19.1 ↓ 6.6 0.0

Време у близини места Cefalù