Vreme sutra – Arzignano
Arzignano
Italija
15. oktobar 2026.
12.4° / 20.7°
Delimično oblačno
Padavine0.0 mm
Vetar1.8 m/s
Vlažnost72 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Najniža temperatura12.4 °C
Najviša temperatura20.7 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar1.8 m/s
Vlažnost72 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Arzignano: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 12.4°C do 20.7°C uz delimično oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Arzignano: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 12.4°C do 20.7°C uz delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 05:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće delimično oblačno vreme. Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 6.1°C. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pretežno vedro | 14.0 | → 1.2 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 13.5 | ↘ 1.1 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 13.2 | ↘ 0.8 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 12.9 | ↓ 1.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Delimično oblačno | 12.5 | ↓ 1.6 | 0.0 | |
| 05:00 | Delimično oblačno | 12.4 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Delimično oblačno | 12.6 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Delimično oblačno | 12.6 | ↓ 1.2 | 0.0 | |
| 08:00 | Delimično oblačno | 13.2 | ↘ 1.0 | 0.0 | |
| 09:00 | Delimično oblačno | 16.0 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 10:00 | Delimično oblačno | 17.5 | ↑ 0.7 | 0.0 | |
| 11:00 | Delimično oblačno | 18.7 | ↑ 1.2 | 0.0 | |
| 12:00 | Delimično oblačno | 19.6 | ↑ 1.4 | 0.0 | |
| 13:00 | Delimično oblačno | 20.3 | ↑ 1.6 | 0.0 | |
| 14:00 | Delimično oblačno | 20.6 | ↑ 1.5 | 0.0 | |
| 15:00 | Delimično oblačno | 20.7 | ↑ 1.6 | 0.0 | |
| 16:00 | Delimično oblačno | 20.7 | ↑ 1.5 | 0.0 | |
| 17:00 | Delimično oblačno | 20.2 | ↑ 1.5 | 0.0 | |
| 18:00 | Delimično oblačno | 18.7 | ↑ 0.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Delimično oblačno | 17.3 | ↘ 0.6 | 0.0 | |
| 20:00 | Delimično oblačno | 16.2 | ↓ 1.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Delimično oblačno | 15.7 | ↓ 1.8 | 0.0 | |
| 22:00 | Delimično oblačno | 15.3 | ↓ 1.7 | 0.0 | |
| 23:00 | Delimično oblačno | 15.1 | ↓ 1.3 | 0.0 |