Vreme sutra – Gyula
Gyula
Mađarska
16. oktobar 2026.
5.6° / 15.1°
Vedro
Padavine0.0 mm
Vetar5.1 m/s
Vlažnost72 %
Pritisak1024 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Najniža temperatura5.6 °C
Najviša temperatura15.1 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar5.1 m/s
Vlažnost72 %
Pritisak1024 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Gyula: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 5.6°C do 15.1°C uz vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 16. oktobar 2026.
Lokacija Gyula: sutra, 16. oktobar 2026., očekuju se temperature od 5.6°C do 15.1°C uz vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 06:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće pretežno vedro vreme. Uveče će preovlađivati oblačno vreme.
Sutrašnja maksimalna temperatura biće slična današnjoj. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 7.6 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 7.5 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 7.1 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 6.9 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Pretežno vedro | 6.4 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 05:00 | Delimično oblačno | 5.9 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 06:00 | Pretežno vedro | 5.6 | ↓ 2.8 | 0.0 | |
| 07:00 | Pretežno vedro | 5.7 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 08:00 | Pretežno vedro | 7.0 | ↓ 3.3 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 8.9 | ↓ 3.3 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 10.7 | ↓ 3.4 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 12.3 | ↓ 3.7 | 0.0 | |
| 12:00 | Pretežno vedro | 13.8 | ↙ 4.6 | 0.0 | |
| 13:00 | Delimično oblačno | 14.5 | ↙ 4.9 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 14.9 | ↙ 5.1 | 0.0 | |
| 15:00 | Delimično oblačno | 15.1 | ↙ 4.4 | 0.0 | |
| 16:00 | Pretežno vedro | 14.8 | ↙ 4.1 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 13.8 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 18:00 | Pretežno vedro | 11.2 | ↓ 2.4 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 10.1 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 20:00 | Delimično oblačno | 9.3 | ↓ 2.7 | 0.0 | |
| 21:00 | Oblačno | 9.7 | ↓ 2.8 | 0.0 | |
| 22:00 | Oblačno | 10.2 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 23:00 | Oblačno | 10.3 | ↓ 2.4 | 0.0 |