Vreme danas – Kraichtal
Kraichtal
Nemačka
2026-10-21
8.5°
Oblačno
Vetar
↗ 6.1 m/s
Vlažnost
92 %
Pritisak
1017 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura8.8 °C
Najviša temperatura8.8 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar6.1 m/s
Vlažnost92 %
Pritisak1017 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dostići će približno 8.8°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 23:00, sa brzinama do 6.1 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Kraichtal: danas je vreme oblačno. Trenutna temperatura je 8.5 °C, a vetar duva brzinom oko 6.1 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 92%, a vazdušni pritisak 1017 hPa. Vetar trenutno duva iz smera jugozapad.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Kraichtal – 2026-10-21
Lokacija Kraichtal: danas, 2026-10-21, očekuju se temperature od 8.8 °C do 8.8 °C, uz pretežno oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.
Uveče će preovlađivati oblačno vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 6.1 m/s, pretežno iz smera jugozapad.
Najjači vetar očekuje se oko 23:00, do približno 6.1 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:00 |
|
Oblačno | 8.8 | ↗ 6.1 | 0.0 |