Vreme sutra – Landsberg am Lech
Landsberg am Lech
Nemačka
15. oktobar 2026.
7.7° / 16.3°
Delimično oblačno
Padavine0.0 mm
Vetar2.4 m/s
Vlažnost90 %
Pritisak1028 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Najniža temperatura7.7 °C
Najviša temperatura16.3 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.4 m/s
Vlažnost90 %
Pritisak1028 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Landsberg am Lech: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.7°C do 16.3°C uz delimično oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Landsberg am Lech: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.7°C do 16.3°C uz delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 02:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati magla vreme, a posle podne uglavnom delimično oblačno vreme. Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Sutrašnja maksimalna temperatura biće slična današnjoj. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Delimično oblačno | 8.7 | ↖ 0.9 | 0.0 | |
| 01:00 | Delimično oblačno | 7.8 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 02:00 | Magla | 7.7 | ↑ 2.3 | 0.0 | |
| 03:00 | Magla | 7.8 | ↑ 2.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Magla | 8.4 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 05:00 | Magla | 8.2 | ↑ 2.2 | 0.0 | |
| 06:00 | Magla | 8.0 | ↑ 2.1 | 0.0 | |
| 07:00 | Magla | 7.8 | ↑ 2.2 | 0.0 | |
| 08:00 | Magla | 7.8 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 09:00 | Magla | 8.6 | ↗ 2.0 | 0.0 | |
| 10:00 | Magla | 10.0 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 12.0 | → 1.5 | 0.0 | |
| 12:00 | Delimično oblačno | 13.9 | → 1.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Pretežno vedro | 15.4 | ↘ 1.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Pretežno vedro | 16.0 | ↘ 1.4 | 0.0 | |
| 15:00 | Delimično oblačno | 16.3 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 16:00 | Delimično oblačno | 16.1 | ↓ 1.6 | 0.0 | |
| 17:00 | Delimično oblačno | 15.6 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Delimično oblačno | 13.4 | ↙ 0.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Delimično oblačno | 11.4 | ← 1.0 | 0.0 | |
| 20:00 | Delimično oblačno | 10.4 | ↖ 1.4 | 0.0 | |
| 21:00 | Pretežno vedro | 9.6 | ↖ 1.6 | 0.0 | |
| 22:00 | Pretežno vedro | 9.1 | ↖ 1.8 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno vedro | 8.9 | ↖ 2.0 | 0.0 |