Vreme danas – Tysse
Tysse
Norveška
2026-10-18
9.4°
Pretežno vedro
Vetar
→ 1.2 m/s
Vlažnost
62 %
Pritisak
1037 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura3.2 °C
Najviša temperatura9.4 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar1.3 m/s
Vlažnost62 %
Pritisak1037 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dostići će približno 9.4°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 22:00, sa brzinama do 1.3 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Tysse: danas je vreme pretežno vedro. Trenutna temperatura je 9.4 °C, a vetar duva brzinom oko 1.2 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 62%, a vazdušni pritisak 1037 hPa. Vetar trenutno duva iz smera zapad.
U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.
Vremenska prognoza danas – Tysse – 2026-10-18
Lokacija Tysse: danas, 2026-10-18, očekuju se temperature od 3.2 °C do 9.4 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 16:00.
Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 1.3 m/s, pretežno iz smera jug.
Najjači vetar očekuje se oko 22:00, do približno 1.3 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16:00 |
|
Pretežno vedro | 9.4 | → 1.2 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Pretežno vedro | 8.8 | → 0.8 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Vedro | 7.2 | ↖ 0.9 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 5.5 | ↑ 1.0 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Vedro | 4.4 | ↑ 1.0 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 3.7 | ↑ 0.9 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 3.3 | ↑ 1.3 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Vedro | 3.2 | ↗ 1.0 | 0.0 |