Vreme danas – Przeworsk
Przeworsk
Poljska
2026-10-20
9.8°
Vedro
Vetar
← 3.2 m/s
Vlažnost
97 %
Pritisak
1023 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura9.0 °C
Najviša temperatura9.8 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar3.4 m/s
Vlažnost97 %
Pritisak1023 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 21:00 i dostići će približno 9.8°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 22:00, sa brzinama do 3.4 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Przeworsk: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 9.8 °C, a vetar duva brzinom oko 3.2 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 97%, a vazdušni pritisak 1023 hPa. Vetar trenutno duva iz smera istok.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Przeworsk – 2026-10-20
Lokacija Przeworsk: danas, 2026-10-20, očekuju se temperature od 9.0 °C do 9.8 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 21:00.
Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 3.4 m/s, pretežno iz smera jugoistok.
Najjači vetar očekuje se oko 22:00, do približno 3.4 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21:00 |
|
Vedro | 9.8 | ← 3.2 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 9.4 | ← 3.4 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Pretežno vedro | 9.0 | ↖ 3.1 | 0.0 |