Vreme danas – Przeworsk

Przeworsk
Poljska
2026-10-20
Vedro
9.8°
Vedro
Vetar ← 3.2 m/s
Vlažnost 97 %
Pritisak 1023 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura9.0 °C
Najviša temperatura9.8 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar3.4 m/s
Vlažnost97 %
Pritisak1023 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

21:00 9.8° 23:00 9.0°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 21:00 i dostići će približno 9.8°C.
  • Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 22:00, sa brzinama do 3.4 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Przeworsk: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 9.8 °C, a vetar duva brzinom oko 3.2 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 97%, a vazdušni pritisak 1023 hPa. Vetar trenutno duva iz smera istok.

U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.

Vremenska prognoza danas – Przeworsk – 2026-10-20

Lokacija Przeworsk: danas, 2026-10-20, očekuju se temperature od 9.0 °C do 9.8 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 21:00.

Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 3.4 m/s, pretežno iz smera jugoistok.

Najjači vetar očekuje se oko 22:00, do približno 3.4 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
21:00 Vedro Vedro 9.8 ← 3.2 0.0
22:00 Vedro Vedro 9.4 ← 3.4 0.0
23:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 9.0 ↖ 3.1 0.0

Време у близини места Przeworsk