Vreme danas – Fornos de Algodres
Fornos de Algodres
Portugal
2026-10-16
16.5°
Oblačno
Vetar
↓ 0.9 m/s
Vlažnost
84 %
Pritisak
1022 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura16.8 °C
Najviša temperatura16.8 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar1.3 m/s
Vlažnost84 %
Pritisak1022 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dostići će približno 16.8°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 23:00, sa brzinama do 1.3 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Fornos de Algodres: danas je vreme oblačno. Trenutna temperatura je 16.5 °C, a vetar duva brzinom oko 0.9 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 84%, a vazdušni pritisak 1022 hPa. Vetar trenutno duva iz smera sever.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Fornos de Algodres – 2026-10-16
Lokacija Fornos de Algodres: danas, 2026-10-16, očekuju se temperature od 16.8 °C do 16.8 °C, uz pretežno delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.
Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 1.3 m/s, pretežno iz smera zapad.
Najjači vetar očekuje se oko 23:00, do približno 1.3 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:00 |
|
Delimično oblačno | 16.8 | → 1.3 | 0.0 |