Vreme danas – Bogoroditsk

Bogoroditsk
Rusija
2026-10-20
Vedro
7.9°
Vedro
Vetar ← 4.3 m/s
Vlažnost 67 %
Pritisak 1037 hPa

Današnje vreme ukratko

Najniža temperatura5.6 °C
Najviša temperatura7.9 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar4.4 m/s
Vlažnost67 %
Pritisak1037 hPa

Vreme danas

Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.

18:00 7.9° 21:00 6.3° 23:00 5.6°
Temp °C Padavine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 18:00 i dostići će približno 7.9°C.
  • Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
  • Vetar Najjači vetar očekuje se oko 19:00, sa brzinama do 4.4 m/s.

Trenutno vreme

Lokacija Bogoroditsk: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 7.9 °C, a vetar duva brzinom oko 4.3 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 67%, a vazdušni pritisak 1037 hPa. Vetar trenutno duva iz smera istok.

U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.

Vremenska prognoza danas – Bogoroditsk – 2026-10-20

Lokacija Bogoroditsk: danas, 2026-10-20, očekuju se temperature od 5.6 °C do 7.9 °C, uz pretežno vedro vreme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 18:00.

Uveče će preovlađivati vedro vreme.

Padavine i vetar danas

Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 4.4 m/s, pretežno iz smera istok.

Najjači vetar očekuje se oko 19:00, do približno 4.4 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vreme Vreme Temp °C Vetar m/s Padavine mm
18:00 Vedro Vedro 7.9 ← 4.3 0.0
19:00 Vedro Vedro 7.3 ← 4.4 0.0
20:00 Vedro Vedro 6.7 ← 4.3 0.0
21:00 Vedro Vedro 6.3 ← 4.0 0.0
22:00 Vedro Vedro 5.8 ← 3.8 0.0
23:00 Vedro Vedro 5.6 ← 3.5 0.0

Време у близини места Bogoroditsk