Vreme danas – Bogoroditsk
Bogoroditsk
Rusija
2026-10-20
7.9°
Vedro
Vetar
← 4.3 m/s
Vlažnost
67 %
Pritisak
1037 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura5.6 °C
Najviša temperatura7.9 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar4.4 m/s
Vlažnost67 %
Pritisak1037 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 18:00 i dostići će približno 7.9°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 19:00, sa brzinama do 4.4 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Bogoroditsk: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 7.9 °C, a vetar duva brzinom oko 4.3 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 67%, a vazdušni pritisak 1037 hPa. Vetar trenutno duva iz smera istok.
U narednih nekoliko sati očekuje se postepeni pad temperature.
Vremenska prognoza danas – Bogoroditsk – 2026-10-20
Lokacija Bogoroditsk: danas, 2026-10-20, očekuju se temperature od 5.6 °C do 7.9 °C, uz pretežno vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 18:00.
Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 4.4 m/s, pretežno iz smera istok.
Najjači vetar očekuje se oko 19:00, do približno 4.4 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18:00 |
|
Vedro | 7.9 | ← 4.3 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Vedro | 7.3 | ← 4.4 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Vedro | 6.7 | ← 4.3 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Vedro | 6.3 | ← 4.0 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Vedro | 5.8 | ← 3.8 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Vedro | 5.6 | ← 3.5 | 0.0 |