Vreme sutra – Bloke
Bloke
Slovenija
23. oktobar 2026.
2.7° / 12.9°
Delimično oblačno
Padavine3.8 mm
Vetar3.8 m/s
Vlažnost81 %
Pritisak1021 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 23. oktobar 2026.
Najniža temperatura2.7 °C
Najviša temperatura12.9 °C
Padavine3.8 mm
Najjači vetar3.8 m/s
Vlažnost81 %
Pritisak1021 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 23. oktobar 2026.
Lokacija Bloke: sutra, 23. oktobar 2026., očekuju se temperature od 2.7°C do 12.9°C uz delimično oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 23. oktobar 2026.
Lokacija Bloke: sutra, 23. oktobar 2026., očekuju se temperature od 2.7°C do 12.9°C uz delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 16:00.
Pre podne će preovlađivati pretežno vedro vreme, a posle podne uglavnom oblačno vreme. Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 3.4°C. Sutra se očekuje više padavina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 4.1 | ↖ 2.6 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 3.9 | ↖ 2.5 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 3.7 | ↖ 2.4 | 0.0 | |
| 03:00 | Pretežno vedro | 3.7 | ↖ 2.5 | 0.0 | |
| 04:00 | Delimično oblačno | 3.4 | ↖ 2.6 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 3.2 | ↖ 2.7 | 0.0 | |
| 06:00 | Pretežno vedro | 2.9 | ↖ 2.6 | 0.0 | |
| 07:00 | Delimično oblačno | 2.7 | ↖ 2.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Pretežno vedro | 2.9 | ↖ 2.9 | 0.0 | |
| 09:00 | Pretežno vedro | 5.9 | ↖ 2.8 | 0.0 | |
| 10:00 | Delimično oblačno | 8.2 | ← 1.8 | 0.0 | |
| 11:00 | Delimično oblačno | 9.9 | ↙ 1.3 | 0.0 | |
| 12:00 | Oblačno | 11.5 | ↓ 2.5 | 0.0 | |
| 13:00 | Oblačno | 12.2 | ↘ 3.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Pretežno vedro | 11.3 | ↘ 3.0 | 0.0 | |
| 15:00 | Delimično oblačno | 12.8 | ↗ 3.6 | 0.0 | |
| 16:00 | Delimično oblačno | 12.9 | ↗ 3.8 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 11.9 | ↗ 3.2 | 0.0 | |
| 18:00 | Delimično oblačno | 8.9 | ↗ 2.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 7.8 | ↗ 1.9 | 0.0 | |
| 20:00 | Delimično oblačno | 6.5 | ↗ 2.1 | 0.0 | |
| 21:00 | Delimično oblačno | 6.4 | ↑ 2.9 | 0.0 | |
| 22:00 | Kiša | 6.8 | ↑ 2.8 | 0.8 | |
| 23:00 | Jaka kiša | 7.9 | ↗ 2.3 | 3.0 |