Vreme sutra – Roquetas de Mar
Roquetas de Mar
Španija
21. oktobar 2026.
16.0° / 22.9°
Vedro
Padavine0.0 mm
Vetar7.7 m/s
Vlažnost70 %
Pritisak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. oktobar 2026.
Najniža temperatura16.0 °C
Najviša temperatura22.9 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar7.7 m/s
Vlažnost70 %
Pritisak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. oktobar 2026.
Lokacija Roquetas de Mar: sutra, 21. oktobar 2026., očekuju se temperature od 16.0°C do 22.9°C uz vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 21. oktobar 2026.
Lokacija Roquetas de Mar: sutra, 21. oktobar 2026., očekuju se temperature od 16.0°C do 22.9°C uz vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće vedro vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Sutrašnja maksimalna temperatura biće slična današnjoj. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Delimično oblačno | 18.3 | ↘ 6.5 | 0.0 | |
| 01:00 | Pretežno vedro | 17.9 | ↘ 7.0 | 0.0 | |
| 02:00 | Pretežno vedro | 17.9 | ↘ 7.7 | 0.0 | |
| 03:00 | Pretežno vedro | 17.4 | ↘ 7.4 | 0.0 | |
| 04:00 | Magla | 17.1 | ↘ 7.7 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 16.7 | ↘ 7.3 | 0.0 | |
| 06:00 | Pretežno vedro | 16.2 | ↘ 6.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Vedro | 16.0 | ↘ 4.8 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 16.1 | ↓ 3.8 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 16.8 | ↓ 3.7 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 19.1 | ← 4.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 20.5 | ↖ 4.6 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 21.4 | ↑ 4.9 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 22.0 | ↑ 4.7 | 0.0 | |
| 14:00 | Vedro | 22.7 | ↑ 4.6 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 22.9 | ↑ 4.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Delimično oblačno | 22.8 | ↑ 5.0 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 22.5 | ↑ 5.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Pretežno vedro | 22.1 | ↗ 6.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Pretežno vedro | 21.1 | ↗ 5.7 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 19.5 | ↘ 4.5 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 18.7 | ↘ 3.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 18.5 | ↘ 2.5 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 18.3 | ↓ 1.5 | 0.0 |