Vreme danas – Porto do Son
Porto do Son
Španija
2026-10-21
14.0°
Vedro
Vetar
↓ 1.9 m/s
Vlažnost
76 %
Pritisak
1026 hPa
Današnje vreme ukratko
Najniža temperatura11.6 °C
Najviša temperatura15.0 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar3.6 m/s
Vlažnost76 %
Pritisak1026 hPa
Vreme danas
Temperatura i padavine po satima tokom celog dana.
Temp °C
Padavine mm
Detalji vremena
- Najtopliji deo dana Najviša temperatura očekuje se oko 14:00 i dostići će približno 15.0°C.
- Padavine Danas se ne očekuju značajnije padavine.
- Vetar Najjači vetar očekuje se oko 16:00, sa brzinama do 3.6 m/s.
Trenutno vreme
Lokacija Porto do Son: danas je vreme vedro. Trenutna temperatura je 14.0 °C, a vetar duva brzinom oko 1.9 m/s. Relativna vlažnost vazduha je 76%, a vazdušni pritisak 1026 hPa. Vetar trenutno duva iz smera sever.
U narednih nekoliko sati ne očekuju se veće promene temperature.
Vremenska prognoza danas – Porto do Son – 2026-10-21
Lokacija Porto do Son: danas, 2026-10-21, očekuju se temperature od 11.6 °C do 15.0 °C, uz pretežno delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 14:00.
Uveče će preovlađivati delimično oblačno vreme.
Padavine i vetar danas
Ne očekuju se značajnije padavine. Vetar može dostići 3.6 m/s, pretežno iz smera severozapad.
Najjači vetar očekuje se oko 16:00, do približno 3.6 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12:00 |
|
Vedro | 14.0 | ↓ 1.9 | 0.0 |
| 13:00 |
|
Pretežno vedro | 14.7 | ↘ 2.6 | 0.0 |
| 14:00 |
|
Pretežno vedro | 15.0 | ↘ 3.3 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Pretežno vedro | 14.8 | → 3.5 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Delimično oblačno | 14.7 | → 3.6 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Pretežno vedro | 14.6 | → 3.5 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Delimično oblačno | 14.2 | ↘ 3.4 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Delimično oblačno | 13.5 | ↘ 2.6 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Delimično oblačno | 12.3 | ↘ 2.0 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Delimično oblačno | 11.9 | ↘ 1.6 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Delimično oblačno | 11.8 | ↘ 0.9 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Oblačno | 11.6 | ← 0.9 | 0.0 |