Vreme sutra – Trstenik
Trstenik
Srbija
14. oktobar 2026.
7.2° / 15.1°
Vedro
Padavine0.0 mm
Vetar4.7 m/s
Vlažnost66 %
Pritisak1027 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 14. oktobar 2026.
Najniža temperatura7.2 °C
Najviša temperatura15.1 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar4.7 m/s
Vlažnost66 %
Pritisak1027 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 14. oktobar 2026.
Lokacija Trstenik: sutra, 14. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.2°C do 15.1°C uz vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 14. oktobar 2026.
Lokacija Trstenik: sutra, 14. oktobar 2026., očekuju se temperature od 7.2°C do 15.1°C uz vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 06:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati pretežno vedro vreme, a posle podne uglavnom delimično oblačno vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Sutrašnja maksimalna temperatura biće slična današnjoj. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 8.8 | → 4.3 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 8.2 | → 4.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 7.9 | → 4.4 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 7.6 | → 4.4 | 0.0 | |
| 04:00 | Vedro | 7.5 | → 4.5 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 7.3 | → 4.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Delimično oblačno | 7.2 | → 4.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Pretežno vedro | 7.8 | → 4.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Pretežno vedro | 8.5 | → 4.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Delimično oblačno | 9.9 | → 4.2 | 0.0 | |
| 10:00 | Pretežno vedro | 11.1 | ↘ 4.0 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 12.8 | ↘ 4.4 | 0.0 | |
| 12:00 | Delimično oblačno | 14.0 | ↘ 4.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Delimično oblačno | 14.7 | ↘ 4.3 | 0.0 | |
| 14:00 | Delimično oblačno | 14.9 | ↘ 4.3 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 15.1 | ↘ 4.7 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 14.7 | ↘ 4.2 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 13.6 | ↘ 3.8 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 11.0 | ↘ 2.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 9.9 | → 3.2 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 9.6 | → 3.5 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 9.3 | → 3.5 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 9.0 | → 3.6 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 8.8 | → 3.7 | 0.0 |