Vreme sutra – Demirci
Demirci
Turska
18. oktobar 2026.
2.6° / 12.1°
Vedro
Padavine0.2 mm
Vetar3.0 m/s
Vlažnost75 %
Pritisak1021 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 18. oktobar 2026.
Najniža temperatura2.6 °C
Najviša temperatura12.1 °C
Padavine0.2 mm
Najjači vetar3.0 m/s
Vlažnost75 %
Pritisak1021 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 18. oktobar 2026.
Lokacija Demirci: sutra, 18. oktobar 2026., očekuju se temperature od 2.6°C do 12.1°C uz vedro vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 18. oktobar 2026.
Lokacija Demirci: sutra, 18. oktobar 2026., očekuju se temperature od 2.6°C do 12.1°C uz vedro vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati magla vreme, a posle podne uglavnom vedro vreme. Uveče će preovlađivati pretežno vedro vreme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 4.6°C. Sutra se očekuje manje padavina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Slaba kiša | 5.0 | ↘ 2.4 | 0.2 | |
| 01:00 | Oblačno | 5.2 | ↘ 1.5 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 4.8 | → 1.8 | 0.0 | |
| 03:00 | Pretežno vedro | 4.4 | → 1.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Vedro | 4.2 | → 1.0 | 0.0 | |
| 05:00 | Vedro | 4.1 | → 0.9 | 0.0 | |
| 06:00 | Magla | 3.2 | ← 0.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Magla | 2.6 | ↙ 0.9 | 0.0 | |
| 08:00 | Magla | 3.0 | ← 1.3 | 0.0 | |
| 09:00 | Magla | 3.9 | ← 1.2 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 6.2 | ← 0.9 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 8.5 | ↑ 1.0 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 10.0 | ↗ 1.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 11.2 | ↗ 1.5 | 0.0 | |
| 14:00 | Vedro | 11.9 | ↗ 2.1 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 12.1 | ↗ 2.4 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 12.0 | ↗ 2.6 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 11.3 | ↗ 3.0 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 9.4 | ↗ 1.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Pretežno vedro | 7.5 | → 1.4 | 0.0 | |
| 20:00 | Oblačno | 7.1 | ↓ 1.1 | 0.0 | |
| 21:00 | Pretežno vedro | 8.0 | ↓ 0.9 | 0.0 | |
| 22:00 | Pretežno vedro | 6.3 | ↙ 0.7 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno vedro | 5.8 | ↓ 0.9 | 0.0 |