Vreme danes za Alíartos

Alíartos
Grčija
2026-10-12
Megla
13.1°
Megla
Veter ↘ 1.0 m/s
Vlažnost 99 %
Tlak 1011 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura13.1 °C
Najvišja temperatura22.6 °C
Padavine0.1 mm
Najmočnejši veter2.2 m/s
Vlažnost99 %
Tlak1011 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

08:00 13.1° 11:00 19.0° 14:00 22.2° 0.1 mm 17:00 22.1° 20:00 18.2° 23:00 15.9°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 22.6°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane okoli 17:00; čez dan je napovedanih približno 0.1 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, s hitrostjo do 2.2 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Alíartos vreme megla. Trenutna temperatura je 13.1 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 1.0 m/s. Relativna vlažnost zraka je 99 %, zračni tlak pa 1011 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severozahod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Alíartos danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Alíartos predvidoma med 13.1 °C in 22.6 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 08:00, najvišja pa okoli 15:00.

Dopoldne bo prevladovalo megla vreme, popoldne pa predvsem delno oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo pretežno jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.1 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 2.2 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Padavine so pričakovane okoli 17:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, ko lahko doseže približno 2.2 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
08:00 Megla Megla 13.1 ↘ 1.0 0.0
09:00 Megla Megla 14.4 → 1.1 0.0
10:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 16.7 → 1.4 0.0
11:00 Jasno Jasno 19.0 ↘ 1.3 0.0
12:00 Jasno Jasno 20.4 ↓ 1.6 0.0
13:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 21.6 ↓ 1.8 0.0
14:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.2 ↓ 1.8 0.0
15:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.6 ↓ 1.5 0.0
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.6 ↙ 2.0 0.0
17:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 22.1 ← 2.2 0.1
18:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 20.9 ← 1.8 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.1 ← 1.1 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 18.2 ↑ 0.7 0.0
21:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 17.3 ↑ 1.1 0.0
22:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 16.7 ↗ 1.1 0.0
23:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 15.9 → 1.2 0.0

Vreme v bližini kraja Alíartos