Vreme danes za Dístomo

Dístomo
Grčija
2026-10-12
Megla
12.7°
Megla
Veter ↖ 5.3 m/s
Vlažnost 99 %
Tlak 1010 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura11.3 °C
Najvišja temperatura19.3 °C
Padavine0.5 mm
Najmočnejši veter6.6 m/s
Vlažnost99 %
Tlak1010 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

03:00 12.8° 06:00 11.7° 09:00 13.3° 0.4 mm 12:00 18.9° 0.1 mm 15:00 19.3° 18:00 17.8° 21:00 14.8° 23:00 13.9°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 19.3°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 12:00 in 13:00; čez dan je napovedanih približno 0.5 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 19:00, s hitrostjo do 6.6 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Dístomo vreme megla. Trenutna temperatura je 12.7 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 5.3 m/s. Relativna vlažnost zraka je 99 %, zračni tlak pa 1010 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jugovzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Dístomo danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Dístomo predvidoma med 11.3 °C in 19.3 °C, prevladovalo pa bo megla vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 08:00, najvišja pa okoli 15:00.

Dopoldne bo prevladovalo megla vreme, popoldne pa predvsem delno oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.5 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 6.6 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jug.

Padavine so predvidene približno med 12:00 in 13:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 19:00, ko lahko doseže približno 6.6 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
03:00 Megla Megla 12.8 ↗ 5.8 0.0
04:00 Megla Megla 12.7 ↖ 5.3 0.0
05:00 Megla Megla 12.2 ← 4.1 0.0
06:00 Megla Megla 11.7 ↙ 3.8 0.0
07:00 Megla Megla 11.4 ↙ 3.4 0.0
08:00 Megla Megla 11.3 ↙ 2.9 0.0
09:00 Megla Megla 13.3 ↙ 2.4 0.0
10:00 Jasno Jasno 16.1 ← 1.4 0.0
11:00 Jasno Jasno 17.8 ↖ 1.4 0.0
12:00 Deževne plohe Deževne plohe 18.9 ↑ 2.9 0.4
13:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 18.6 ↗ 3.0 0.1
14:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.0 ↑ 2.0 0.0
15:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 19.3 ↗ 3.2 0.0
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.0 ↗ 3.0 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 18.4 ↑ 3.0 0.0
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 17.8 ↑ 4.7 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 16.6 ↑ 6.6 0.0
20:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 15.7 ↗ 6.5 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 14.8 ↗ 5.9 0.0
22:00 Megla Megla 14.4 ↗ 5.5 0.0
23:00 Megla Megla 13.9 ↗ 5.1 0.0

Vreme v bližini kraja Dístomo