Vreme sutra – Nădlac
Nădlac
Rumunija
15. oktobar 2026.
5.8° / 16.3°
Delimično oblačno
Padavine0.0 mm
Vetar2.8 m/s
Vlažnost77 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Najniža temperatura5.8 °C
Najviša temperatura16.3 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.8 m/s
Vlažnost77 %
Pritisak1026 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Nădlac: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 5.8°C do 16.3°C uz delimično oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 15. oktobar 2026.
Lokacija Nădlac: sutra, 15. oktobar 2026., očekuju se temperature od 5.8°C do 16.3°C uz delimično oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 08:00, a najviša oko 16:00.
Pre podne i posle podne preovlađivaće delimično oblačno vreme. Uveče će preovlađivati vedro vreme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 1.1°C. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Oblačno | 9.4 | → 1.8 | 0.0 | |
| 01:00 | Oblačno | 9.5 | → 1.8 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 9.2 | → 1.9 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 7.8 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 04:00 | Delimično oblačno | 7.0 | ↘ 1.9 | 0.0 | |
| 05:00 | Delimično oblačno | 7.0 | ↘ 1.9 | 0.0 | |
| 06:00 | Delimično oblačno | 6.8 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 07:00 | Delimično oblačno | 6.3 | ↘ 1.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Delimično oblačno | 5.8 | ↘ 1.7 | 0.0 | |
| 09:00 | Delimično oblačno | 6.9 | ↘ 2.3 | 0.0 | |
| 10:00 | Delimično oblačno | 9.0 | ↘ 1.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Delimično oblačno | 11.5 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 12:00 | Delimično oblačno | 13.4 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 13:00 | Oblačno | 14.8 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 15.3 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 15:00 | Delimično oblačno | 15.6 | ↘ 1.7 | 0.0 | |
| 16:00 | Oblačno | 16.3 | ↘ 2.5 | 0.0 | |
| 17:00 | Delimično oblačno | 15.1 | ↓ 2.8 | 0.0 | |
| 18:00 | Pretežno vedro | 14.8 | ↓ 2.3 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 11.7 | ↙ 2.4 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 10.5 | ↙ 2.6 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 9.3 | ↙ 2.2 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 8.6 | ↙ 2.0 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 7.9 | ↙ 1.6 | 0.0 |