Vreme sutra – Topoloveni
Topoloveni
Rumunija
20. oktobar 2026.
11.0° / 18.1°
Oblačno
Padavine0.0 mm
Vetar2.7 m/s
Vlažnost81 %
Pritisak1023 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 20. oktobar 2026.
Najniža temperatura11.0 °C
Najviša temperatura18.1 °C
Padavine0.0 mm
Najjači vetar2.7 m/s
Vlažnost81 %
Pritisak1023 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 20. oktobar 2026.
Lokacija Topoloveni: sutra, 20. oktobar 2026., očekuju se temperature od 11.0°C do 18.1°C uz oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska prognoza za sutra – 20. oktobar 2026.
Lokacija Topoloveni: sutra, 20. oktobar 2026., očekuju se temperature od 11.0°C do 18.1°C uz oblačno vreme.
Najniža temperatura očekuje se oko 01:00, a najviša oko 15:00.
Pre podne će preovlađivati oblačno vreme, a posle podne uglavnom pretežno vedro vreme. Uveče će preovlađivati pretežno vedro vreme.
Sutra će biti hladnije nego danas, uz maksimalnu temperaturu nižu za oko 2.4°C. Količina padavina sutra biće slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vreme | Vreme | Temp °C | Vetar m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Oblačno | 11.1 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 01:00 | Oblačno | 11.0 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 11.3 | ↓ 1.8 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 11.6 | ↓ 1.8 | 0.0 | |
| 04:00 | Oblačno | 11.3 | ↓ 1.7 | 0.0 | |
| 05:00 | Oblačno | 11.3 | ↓ 1.7 | 0.0 | |
| 06:00 | Oblačno | 11.2 | ↙ 1.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Oblačno | 11.3 | ↙ 1.6 | 0.0 | |
| 08:00 | Oblačno | 11.5 | ↙ 1.7 | 0.0 | |
| 09:00 | Delimično oblačno | 12.4 | ← 2.1 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 13.8 | ← 1.7 | 0.0 | |
| 11:00 | Delimično oblačno | 15.4 | ↖ 1.7 | 0.0 | |
| 12:00 | Delimično oblačno | 16.4 | ↖ 2.0 | 0.0 | |
| 13:00 | Pretežno vedro | 17.4 | ↖ 2.5 | 0.0 | |
| 14:00 | Delimično oblačno | 18.0 | ↖ 2.7 | 0.0 | |
| 15:00 | Pretežno vedro | 18.1 | ↖ 2.7 | 0.0 | |
| 16:00 | Pretežno vedro | 17.9 | ↖ 2.4 | 0.0 | |
| 17:00 | Pretežno vedro | 17.4 | ↖ 2.3 | 0.0 | |
| 18:00 | Pretežno vedro | 15.6 | ↖ 1.6 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 13.8 | ← 1.8 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 13.0 | ← 1.9 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 12.3 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 22:00 | Pretežno vedro | 11.7 | ↙ 2.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno vedro | 11.3 | ↙ 2.6 | 0.0 |